دانلود


مزیت های نرم افزار برهان

مشاهده 23820 دفعه منتشر شده در تاریخ سه شنبه, 10 آذر 1394 23:29
نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(4 امتیاز)

مهمترین مزیت های نرم افزار برهان سیستم پاسارگاد

 

1- پیشینه کاری: شرکت برهان سیستم پاسارگاد سابقه‌‌ی روشنی در تأمین نرم‌افزارهای سازمانی و پشتیبانی این نرم‌افزارها برای معتبرترین شرکت‌های ایرانی دارد.

2– کیفیت: محصول ما به لحاظ فنی و کیفیت، یکی از بهترین نرم‌افزارهای برنامه‌ریزی منابع سازمان داخل کشور است.

3– انعطاف پذیری و فرآیند محوری: محصول ما فقط یک پکیج آماده‌ی از پیش تعیین‌شده نیست، بلکه محصولی فرآیند محور است که با فرآیندهای سازمان شما انطباق می‌یابد و چنانچه فرآیندهای سازمان شما نیاز به اصلاح داشته باشد، مشاوره لازم ارائه خواهد شد.

4– امنیت بالای اطلاعات و اعمال دسترسی لایه‌ای: اعمال دسترسی لایه‌ای بر روی مهم‌ترین و حساس‌ترین متغیرهای اطلاعاتی مثل: حساب‌های معین، حساب‌های تفصیل، مراکز فروش، انبارها و … در گردش اطلاعات اسناد تمامی سامانه‌ها به شکلی دقیق صورت می‌پذیرد.

5- یادگیری سریع و کاربری آسان: محیط کاربری ساده و رابط کاربری (UI) کاربرپسند نرم‌افزار سبب می‌شود آموزش کارکنان برای کار با برهان به‌روش تسهیل گردد.

6– ارتباط با مجموعه نرم‌افزارهای آفیس: امکان ارتباط با مجموعه نرم‌افزارهای آفیس در تمامی صفحات نرم‌افزار وجود دارد.
7– نمودارها و گزارش‌های مدیریتی: ارائه نمودارها و گزارش‌های مدیریتی به عنوان ابزار جهت‌دهی و تجزیه و تحلیل در دسترس مدیران سازمان است.

8– قابل استفاده برای همه شرکت‌ها: امكان استفاده‌ی همه شركت‌ها، از کسب و کارهای كوچك تا هلدینگ‌های بین‌المللی با استفاده از سه بستر وب‌بیس، وب‌سرویس و ویندوز وجود دارد.

9– مدیریت در تبلت و موبایل: با توجه به استفاده روزافزون مدیران و کارکنان سازمان از تلفن همراه و تبلت، امکان کنترل و مدیریت کسب و کار در این ابزارها توسط برهان به‌روش میسّر گردیده.

10– خدمات BPR (بازمهندسی فرایند کسب و کار): برای شرکت‌هایی که علاوه بر موضوع نرم‌افزار در خصوص چیدمان فرآیندها و کنترل‌های درون سازمانی نیاز به همکاری دارند، خدمات BPR نیز ارائه خواهد گردید.

11– محاسبات دقیق: دقت محاسبات و سهولت اثبات محاسبات در تمامی ماژول‌های محاسباتی از جمله مزایای برهان به‌روش است.

12– سرویس لاگر: از سرویس لاگر (Logger) به منظور ذخیره‌سازی تمامی تراکنش‌های انجام‌شده توسط هر کاربر استفاده شده است.

 

ویژگی‌های فوق تنها بخشی از مزیت های نرم افزار برهان به روش نسبت به نرم‌افزارهای موجود در بازار است. برای مشاهده فهرست کامل ویژگی های نرم افزارهای برهان سیستم پاسارگاد به صفحه چرا برهان؟ مراجعه نمایید.

خبرنامه برهان سیستم

با عضویت در خبرنامه برهان از آخرین اخبار و اطلاعات برهان سیستم مطلع باشید