چرا برهان؟


فراتر از كسب و كار

 

گروه برهان علاوه بر ارائه نرم‌افزارهای کاربردی در حوزه مدیریت، مالی و صنایع به حرفه و صنعت، بر اساس اصول اخلاقی و رسالت اجتماعی هر فرد و گروهی، در فعالیت‌هایی فراتر از کسب و کار  مشارکت می‌کند. موارد زیر نمونه‌‌های از فعالیت‌هاست:

همکاری با مراکز علمی و دانشگاهی

مؤسسان و مدیران برهان خود از فارغ‌التحصیلان و مدرسان دانشگاه‌های معتبر کشورند و  همواره به دانشگاه‌ها و مراکز علم و دانش احساس دین دارند. از این رو،  ارتباط نزدیک با دانشگاه‌ها  و همکاری با مراکز علمی و تخصصی را  مسئولیت اجتماعی و وظیفه خود تلقی می‌کنند.

تجهیز سایت‌های کامپیوتری و برگزاری کارگاه‌های تخصصی و ارتباط نزدیک با هسته‌های علمی و برگزاری کارگاه‌های آموزشی و حمایت از تحقیقات دانشجویی و رساله‌های تحصیلی و از همه مهم‌تر ارتباط نزدیک با اساتید صاحب‌نام  به‌منظور همکاری بیشتر با محیط‌های علم و دانش نمونه‌هایی از همکاری گروه برهان با مراکز علمی است.

برگزاری کارگاه‌های تخصصی

برهان، با برگزاری همایش‌های علمی و تخصصی و ارایه¬‌ی سخنرانی و حمایت‌های مالی و علمی در برگزاری کنفرانس‌ها، تلاش دارد تا شرایطی را فراهم آورد که آشنایی بیشتری با آخرین مسائل علمی، فناوری و تحولات در حوزه های مربوطه برای علاقه مندان ایجاد کند.

تولید علم و ارائه آن

گروه برهان با تشکیل تیم‌های علمی اقدام به تحقیق و مطالعه در حوزه‌های مختلف کرده است.شناسایی فناوری‌های جدید، تدوین بهترین روش‌ها برای صنایع مختلف و ارائه آن در چارچوب مقالات علمی وظایفی است که این تیم‌ها عهده‌دار آن هستند.

گروه برهان تلاش دارد که با توسعه تیم‌های علمی خود و مدیریت آن‌ها و اطلاع‌رسانی مناسب، پایگاه مناسبی برای محققان و اندیشمندان باشد.

حمایت از همایش‌های علمی

برهان، علاوه بر برگزاری همایش‌های علمی، از برگزاری همایش‌های علمی و تخصصی در حوزه‌های، مدیریت، مالی، صنایع و فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز حمایت می‌کند تا ضمن ادای بخشی از رسالت اجتماعی خویش، زمینه تقویت دانش عمومی فراهم شود.

حمایت از مؤسسات خیریه

گروه برهان برای ادای وظایف اجتماعی خود لازم می داند که همواره از موسسات خیریه‌ با روش‌های مختلف حمایت داشته کند.

خبرنامه برهان سیستم

با عضویت در خبرنامه برهان از آخرین اخبار و اطلاعات برهان سیستم مطلع باشید