اخبار


پذیرش شریک تجاری

دوشنبه, 09 آذر 1394 00:00

اطلاعیه توسعه نمایندگی و شعب :

گروه شرکتهای برهان سیستم با توجه به افزایش تقاضای راهکارهای خود در نقاط مختلف و در راستای اهداف استراتژیک توسعه بازارهدف خود در نقاط مختلف کشور اقدام به پذیرش شرکای تجاری بر اساس مدل زیر نموده است :

 

نقشه راه توسعه شرکای تجاری گروه برهان :

متقاضیان در مدلهای زیر قادر به همکاری با گروه برهان می باشند :

  • سطح 1 : توسعه شریک تجاری به عنوان نماینده فروش :

در این گام واجدین شرایط اقدام به امضای تفاهمنامه همکاری در زمینه توسعه بازار می نمایند.

  • سطح 2 : توسعه شریک تجاری به عنوان نماینده فروش و پیاده سازی راهکارهای استاندارد(برنا) :

در این گام واجدین شرایط اقدام به امضای تفاهمنامه همکاری در زمینه استقرارراهکار پس از دوره آموزشی   متناسب خواهند نمود .

  • سطح 3 : توسعه شریک تجاری به عنوان نماینده فروش و پیاده سازی راهکارهای فرآیند محور بخش خصوصی و دولتی (نقدی به تعهدی) :

شرکای تجاری پس از اثبات توانمندی گام 1 و 2 قادر به ارتقاء به سطح 3 با معیارهای ارزیابی فنی و کیفی مورد نظر گروه می باشند.با توجه به تخصصهای خاص در محصولات فرآیند محور در بخشهای خصوصی و دولتی تنها نمایندگانی قادر به ارتقاء به این سطح را دارند که علاوه بر موفقیت در سطح 1 و 2 اقدام به شرکت در دوره های پیش بینی شده در زمینه راهکارهای فرآیند محور سازمانهای متوسط و بزرگ  و موفقیت درآزمونهای آن را دارند.که شرایط و دوره های آن پیش بینی شده است .

  • سطح 4 : شریک تجاری به عنوان نماینده فروش و پیاده سازی راهکارهای مدیریت منابع سازمان (ERP) :

شرکای تجاری جهت اجرای راهکارهای مدیریت منابع سازمان دو گام پیش نیاز را سپری خواهند نمود :

1-     شرکت در یک پروژه مشترک با تیم ستاد مرکزی برهان

2-     اخذ گواهینامه های خاص این راهکارها

  • سطح 5 : شریک تجاری به عنوان نماینده فروش و پیاده سازی راهکارهای خاص بازارهای بین المللی :

بازار هدف این حوزه محصولات محدود به شرکتهایی می باشد که دارای شرکاء خارجی دارند و یا در تعاملات تامین مالی بین المللی نیاز به فرمتها و استانداردهای بین المللی در قالب استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی (IFRS) می باشند و پیش نیاز همکاری در این لایه برای شرکاء تجاری مطابق سطح

 

  • سطح 6 : شعب انحصاری :

نمایندگانی که در سطوح فوق با ارزیابی های مشخص ستاد مرکزی برهان از لحاظ پارامترهایی مانند پروژه های موفق ، حجم کار در دست، گواهینامه های اخذ شده در راهکارهای سطوح قبل و میزان همبستگی در اجرای استانداردهای کمی و کیفی ستاد ، موفق باشند قابلیت ارتقاء به این سطح را خواهند داشت که در این سطح اجرای کلیه  استانداردهای نظارتی گروه در حوزه انحصار مورد نظر به عهده شریک تجاری می باشد و قسمتی از وظایف فنی ستاد نیز قابل انتقال به شعبه انحصاری خواهد بود.

 

 

افزایش هفده درصدی مزد کارگران

چهارشنبه, 27 اسفند 1393 00:00

برهان- به گزارش وبسایت رسمی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شورای عالی کار در جلسه مورخ 24/12/1393 با حضور نمایندگان سه گروه (دولت، کارفرمایان و کارگران)

تازه های حسابداری  -معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور مهمترین سیاستها و اصول حاکم بر بازنگی و اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده را تشریح کرد.

انجمن حسابداران خبره ایران - به گزارش دبیرخانه این سمینار، کاوه مهرانی مدیر گروه حسابداری دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و دبیر اجرایی این همایش در این ارتباط گفت: دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در روزهای 30 و 31 اردیبهشت 1394 با همکاری اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها، دانشجویان و انجمن‌های علمی و حرفه‌ای حسابداری ایرانسیزدهمین همایش ملی حسابداری ایران را با عنوان «نقش حسابداری در اقتصاد مقاومتی و فرهنگ» برگزار خواهد کرد.

 تازه های حسابداری - سازمان امور مالیاتی با انتشار اطلاعیه ای از مؤدیان مالیاتی خواست با رعایت موارد ضروری ذیل و بدون نیاز به مراجعه حضوری به ادارات امور مالیاتی،مالیات حقوق خود را بپردازند.

هیئت مدیره شرکت برهان سیستم پاسارگاد، آقای فرهاد میربلوک را به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت برگزید. بر اساس گزارش روابط عمومی برهان سیستم، در آخرین جلسه هیئت مدیره مورخ 17 دی ماه 1394، اعضای این هیئت ضمن قدردانی از تلاش‌های مهندس روزبه هدایت‌نیا، آقای میربلوک را به این سمت انتخاب کردند.

دنیای اقتصاد - در همایشی با عنوان «حسابداران، شفافیت اطلاعاتی، کارایی اقتصادی» که روز 13 آذر 1393 در دانشگاه الزهرا (س) برگزار شد، معاون وزیر اقتصاد و رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار به تبیین اهمیت جایگاه حسابداران و حسابرسان در ارتقای شفافیت اطلاعاتی بازار سرمایه پرداختند. 

مرجع دانش- همایش ملی دستاوردهای نوین در حسابداری و مدیریت در تاریخ 17 اردیبهشت 1394 توسط شرکت پنام خط نوین و تحت حمایت سیویلیکا در شهر کرج برگزار می شود.

مرجع دانش- اولین کنفرانس بین المللی مدیریت و حسابداری با رویکرد ارزش آفرینی در تاریخ 10 اسفند 1393 توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات فارس و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار می شود.

برهان – مرکز آموزش حسابداران خبره به منظور ارتقای توانایی‌ها و مهارت‌های حسابداران، دوره سرپرستی امور مالی برگزار می کند.

صفحه1 از2
« October 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

خبرنامه برهان سیستم

با عضویت در خبرنامه برهان از آخرین اخبار و اطلاعات برهان سیستم مطلع باشید